KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16117291
nr 1611 7291
Alf Wallander
(1862-1914), Sverige
Pastell, Signerad, daterad -92, Man med pipa, 44x33 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Alf Wallander, född 1862, död 1914, svensk målare, keramiker och konsthantverkare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:01:36
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Alf Wallander
Läs mer om Alf Wallander